Červnová brigáda

04.06.2021

Milí přátelé Ledňáčku, školkový tým úspěšně prochází papírováním, plánováním a řešením zázemí, hledáním a nácházením! skvělých pedagogů, kteří školce vdechnou život. Jurty a zázemí už "papírově" stojí díky spolupráci s architektnou Peťou Slušnou, dodány a postaveny budou na podzim. Věnujeme se teď přípravě a zvelebování pozemku , který bude dočasným zázemím, a chceme k tomu přizvat i vás. Kdy, kde, co?

12.6. 2021 od 13:00 na školkovém pozemku v Předklášteří

13.6. od 9:00 tamtéž

Ve stylu "ten dělá to a ten zas tohle" - práce se najde pro každého. Čeká nás likvidace staveb, které budeme mít nově a lépe (kadibudka), vytváření místa pro školkové ohniště a snad i první oheň, pálení starého nábytku a možná vytváření nového, budování kompostu (z palet), úprava zahrady (sbírání kamenů v místech kde jezdí sekačka apod.). 

Těšíme se na setkání a společné budování místa, kam budou od září chodit naše děti růst. Tento víkend pro ně může být prvním seznámením se s prostorem, který můžou vytvářet spolu s námi tak, aby byl opravdu jejich. Můžete přijít na jeden den nebo na oba, na hodinu nebo na dvě nebo na celou brigádu, včetně zakončovací zmrzliny. 

V případě dotazů se prosím obracejte na koordinátorku brigády Leu Šimkovou (774 334 667/ simkovaleona@email.cz), budeme rádi, když nám (Lei) dáte vědět, kdy a v jakém počtu dojdete a jestli máte zkušenost třeba s obkládáním, výrobou nábytku ze dřeva apod. 

Auta prosím zanechte na parkovišti u Mertastavu, bližší parkoviště bude využíváno pro auty navážejícími materiál atd.